Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Kazan şehirler arası nakliyat uzun ve zor bir süreçtir. Firmamız Nisan Nakliyat bu süre zarfın da sizin en büyük destekçiniz olmayı hedeflemektedir. Şehir dışı nakliyat işleminin insanlar için ne kadar sıkıntılı bir dönem olduğunun farkında olan firmamız kaliteli hizmet vermektedir.  Firmamız Nisan Nakliyat başta Ankara olmak üzere tüm TÜRKİYE genelinde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmetleri mutlaka sigortalı olarak yapılmaktadır.

Kazan şehirler arası nakliyat yaparken karşılaşılan en büyük sorunlardan biri zamanın da eşyalarınızı teslim alamamanız. Nakliye firması tarafından size belirtilen zaman içerisinde gelemeyen eşyalarınızın ciddi sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir. Firmamız Nisan Nakliyat bu konuda oldukça hassas bir çalışma içerisin de nakliye işleminizi gerçekleştirmektedir. Sizin belirlediğiniz günde eşyalarınızın yüklemesini yaparak gideceğiniz şehre ne kadar zaman içerisinde gidebileceğimiz size bildirilir. Aracımız da bulunan yetkili personellerimiz yol boyunca sürekli sizinle irtibat halinde olurlar.

Kazan Şehirler Arası Nakliyat

Şehir dışı nakliyeler de eşyalar yerinde incelenmeden kesinlikle net fiyat belirtilmez. İlk görüşmede size ortalama bir fiyat bilgisi veren firmamız eşyalarınızı yerinde görerek net fiyat teklifini sunar. Nakliyat sektöründe en çok yaşanılan sıkıntılar arasın da yer alan sonradan fiyatın değişmesi gibi durumlar yaşanmaz. Firmamız ile anlaşmanız durumun da karşılıklı olarak sözleşme yapılır. Nakliye işiniz bitine kadar eşyalarınızı teslim alana kadar bu sözleşmenin her maddesine uyularak hareket edilir.

Eşyalarınız aracımız yola çıkmadan mutlaka değerinden sigorta yapılır. Bu sigorta yolda aracın kaza yapması ve herhangi bir doğal afet sonucu eşyalarınızın zarar görmesi durumunda devreye girer. İşçinin hatasını karşılayan herhangi bir sigorta türü yoktur. İşçilerimizden kaynaklanan bir hasarınız firmamız tarafından karşılanır.

Şehirler arası taşınmanız gerekiyorsa mutlaka firmamız ile iletişime geçerek nasıl yapıldığı ve ne gibi tedbirler alınması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirden yeni şehrinize eşyalarınızın kaç günde teslim edileceğini öğrenebilirsiniz. Şehir dışına taşınmak istiyorsanız en az 10 gün öncesinden bizim ile iletişime geçmeniz çok daha iyi olacaktır.